Wróć do strony głównej Bloga Strona o Autorce Moja Metamorfoza Dane kontaktowe, statystyka i współpraca

20 listopada 2012

Nowe funkcje w aplikacji ENDOMONDO

W dniu 19.11.2012 strona ENDOMONDO zmieniła swój wygląd...


Osobiście mnie jako użytkownikowi aplikacji Endomondo od ponad pół roku zmiany nie przypadły do gustu. Być może to kwestia przyzwyczajenia się do nowej szaty graficznej.

Nową funkcją jest wyróżnienie treningu, w którym padł rekord tak jak na powyższym zdjęciu w przypadku 16.11. Zmianie uległy także ikonki oraz wyświetlenie szczegółów treningu. Na szczęście największe zmiany możemy dostrzec tylko na karcie treningów. Rywalizacje, strona główna, trasy czy inne funkcje zmianom nie uległy.
Na nasze nieszczęście wprowadzono jeszcze większą liczbę nieznośnych reklam na darmowych kontach, które mnie akurat przeszkadzają w odbiorze treści strony.

Pozostaje tylko czekać kiedy zostaną wprowadzone kolejne zmiany do aplikacji na Android, która moim zdaniem na obecną chwile nie wymaga kolejnych poprawek, a przynajmniej póki co nie doszukałam się kolejnych wad.

W każdym razie ja serdecznie zachęcam do założenia konta w endomondo, bo to właśnie ono początkowo było moją gigantyczną motywacją, która nie pozwalała mi zbyt długo siedzieć na kanapie. W dalszym ciągu lubię rywalizować z innymi użytkownikami przez co nigdy nie zapomnę szczegółów swojego treningu. Mimo trochę dziwnego wyglądu jest to chyba najpopularniejsza i najlepsza aplikacja treningowa i najbardziej wszechstronna, która nie ogranicza się tylko na bieganiu.

P.S Dopiero dzisiaj podczas dodawania nowego treningu zauważyłam, że pojawiły się dwie nowe funkcje!
- importowanie treningu z urządzeń Garmin
- importowanie treningu z zapisanego pliku
Dla mnie akurat nieprzydatne, bo używam głównie strony internetowej oraz aplikacji na Androida, ale być może komuś się przyda. W końcu urządzeń generujących pliki treningowe mamy sporo!

3 komentarze:

  1. A mnie się zmiany podobają - te wyróżnienie treningu - fajna sprawa. Chyba najwyższy czas odświeżyć swój profil :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Być może u mnie jest to kwestia przyzwyczajenia :) Może z czasem przyzwyczaję się do nowego wyglądu...

      Usuń

Każdy komentarz dodaje mi skrzydeł i motywuje mnie do dalszego pisania... Napisz, zmotywuj mnie oraz innych! Dziękuję <3