Wróć do strony głównej Bloga Strona o Autorce Moja Metamorfoza Dane kontaktowe, statystyka i współpraca

19 listopada 2012

10 tydzień mojej metamorfozy...

Fitspo - motywacja do odchudzania i treningów

Przez całą noc pracowałam nad nowym, unikatowym wyglądem bloga... ale oczywiście to co widzicie w tej chwili to dopiero początki. Dziś oficjalnie postanowiłam, że będę pisać i to nie tylko dla siebie, ale także dla was! Każda duszyczka, którą udaje mi się zmotywować do tego pierwszego kroku w kierunku idealnej sylwetki dodaje mi skrzydeł i sprawia, że jeszcze mocniej się staram by nie zawieść waszych oczekiwań!

Razem będzie nam zdecydowanie łatwiej odnieść sukces!
Ja już się nie poddam, bo wreszcie zaczynam czuć się szczęśliwa, że mogę panować nad swoim życiem!
Nie czekajcie do jutra, do przyszłego tygodnia czy miesiąca... Mamy poniedziałek i to od dziś warto zacząć walkę! Ja swoją rozpoczęłam 10 tygodni temu i nie żałuję! Chcecie dowodów na skuteczność danej metody? Wypróbujcie ją na sobie, bo to nic was nie kosztuje.

ODWAGI I DO DZIEŁA <3
NIE MA DLA NAS RZECZY NIEMOŻLIWYCH!

Być może zwariowałam, ale teraz już wiem, że wszystko jest możliwe. Po sobotniej imprezie w końcu wolałam przejść 5km na nogach o 4 rano niż jechać autobusem nocnym, o którym notabene na amen zapomniałam. W efekcie szłam godzinkę i spaliłam trochę kalorii, a do tego wreszcie pozbyłam się paskudnej migreny, która towarzyszyła mi przez przeszło 48h.
Żadna wymówka nie będzie zatem dobra! Endorfiny są lekiem na całe zło!

Początki są najtrudniejsze, ale potem będzie z górki!
Efekty będą tego warte...

Chcesz zacząć i masz plan na siebie?
To świetnie! Ale nie obieraj początkowo zbyt wygórowanego celu... Pamiętaj - MAŁE KROCZKI! Każdy z nich zbliża Cię do upragnionych efektów, ale musisz konsekwentnie biec do celu!
Ja jestem z Tobą i życzę Ci powodzenia.

impossible is nothing, fitspo


Miłego poniedziałku kochani!


3 komentarze:

  1. Kobieto motywujesz !! ;) Dzięki tobie uwierzyłam że mogę być szczupłą osobą ;)
    Twoje rady są super :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz dodaje mi skrzydeł i motywuje mnie do dalszego pisania... Napisz, zmotywuj mnie oraz innych! Dziękuję <3