Wróć do strony głównej Bloga Strona o Autorce Moja Metamorfoza Dane kontaktowe, statystyka i współpraca

8 listopada 2012

Zaczynamy...

No to zaczynamy...
Bloga założyłam z myślą o motywacji dla osób, które cały czas próbują zmienić swoje ciało na lepsze, które walczą o piękną sylwetkę i zdrowie! Ja nie jestem inna, od lat mam dokładnie to samo. Próbowałam już chyba każdej diety, choć nigdy nie wierzyłam w ich działanie, próbowałam różne zabiegi, ćwiczenia, ale wszystko przynosiło znikome efekty. Od 2 miesięcy ćwiczę - to mój 8 tydzień z Ewą Chodakowską i mimo, że łącznie były to tylko 22 treningi + od czasu do czasu brzuszki różnego rodzaju + rower + basen... Efekty podobno się pojawiły. Dlaczego "podobno"? Jestem jedną z tych osób, które niesamowicie krytycznie podchodzą do wszystkiego, do tego jestem okropnym niedowiarkiem i wszystko muszę sprawdzić sama na sobie. No cóż... najwyżej się sparzę, prawda? Tym razem przyznam wam, że się nie sparzyłam! Aż nie mogę doczekać się efektu końcowego czyli końca roku, bo do tego czasu założyłam sobie cel... ambitny cel! Chcę uzyskać swój stary rozmiar - 38! Oczywiście podchodzę do tego spokojnie, na luzie i z dystansem, ale nie ukrywam, że jestem w stanie wiele zrobić by to osiągnąć... nooo, nie poświęcę swoich słodkości i innych grzechów :)

Cały ten blog będzie opisem mojej walki o wymarzoną sylwetkę o upragniony efekt!
Uwielbiam gotować więc nie zabraknie tu ani przepisów na pyszne potrawy, ani zdjęć z efektami ćwiczeń... Nie zabraknie niczego co jest związane z moją tematyką! Mam nadzieję, że pisanie bloga zmotywuje mnie do jeszcze większej walki o swoje marzenia!

Do kolejnego przeczytania! <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz dodaje mi skrzydeł i motywuje mnie do dalszego pisania... Napisz, zmotywuj mnie oraz innych! Dziękuję <3